Petevideo hledá reportéry, reportérky, kameramany, kolegy ...

 

 

Abychom vám mohli nabízet co nejzajímavější  videoreportáže, rozhodli jsme se rozšířit náš redakční tým (F. Vávra a V. Peterka) o nové redaktory, redaktorky, kameramany, kameramanky, kolegy.

Jsi nápaditý, výřečný, nestydíš se mluvit před kamerou?

Chceš zkusit něco nového? Chceš být viděn na internetu?

Hledáme zajímavé lidi, kteří jsou pohotoví, aktivní a zajímají se o aktuální dění kolem sebe. (Sedlec-Prčice, Votice, Sedlčany a okolí).

Máš zájem podílet se na tvorbě videí piš na pete@pete.cz

Těšíme se na vaše maily a případnou spolupráci!

 

Potřebujete cokoliv natočit?

Než si ode mne necháte něco natočit, tak se prosím nejdříve podívejte do videogalerie ať víte do čeho jdete. Mějte však na paměti, že jsem pouhopouhý amatér, že kdykoliv se může vyskytnout technická závada a chybami se člověk učí a proto vás raději varuji předem :-) viz video:  varování Takže si raději ... pokračování zde

Natočíme video z jakékoliv vaší akce

Rodinné oslavy, narozeniny,vítání dětí, svatby, pohřby, koncerty, módní přehlídky, videovizitky, videoklipy, besedy, přednášky, schůze, zastupitelstva,školení, srazy, výstavy, rauty, bohoslužby, divadelní představení, křty dětí, zvířat, knih, CD,DVD..., maturitní plesy, tiskové konference, festivaly, sportovní utkání, městské slavnosti, firemní a jiné akce, erotické hrátky, akty ... zkrátka cokoliv...:-)

 

Potřebujete natočit video z jakékoliv vaší akce Napište nám.