Potřebujete cokoliv natočit?

Než si ode mne necháte něco natočit, tak se prosím nejdříve podívejte do videogalerie ať víte do čeho jdete. Mějte však na paměti, že jsem pouhopouhý amatér, že kdykoliv se může vyskytnout technická závada a chybami se člověk učí a proto vás raději varuji předem :-) viz video:  varování Takže si raději pozvěte nějakého profíka. Pokud vás ani to neodradilo, tak pište pete@pete.cz  určitě se nějak dohodneme viz ceník :-)

Videa jsou natáčena digitální kamerou Sony FDR-AX53

Žijeme pouze jednou, každá chvíle našeho života si zaslouží být zdokumentována. Život bohužel nelze vrátit zpět, ale pomocí videozáznamu, nebo fotografií si krásné okamžiky můžeme kdykoliv připomenout.

Přeji Vám všem krásné, pohodové dny a budu se těšit, někdy, někde na nějaké akci na viděnou a na točenou :-)

Václave na-toč-to :-)

Pokud potřebujete natočit video, nebo pivo, tak jste zaručeně na správné adrese :-) Pokud EKG, tak raději volejte 155 :-))

Co vše lze ntočit

Rodinné oslavy, narozeniny, svatby, pohřby, koncerty, módní přehlídku, videovizitky, videoklipy, besedy, přednášky, schůze, školení, srazy, výstavy, rauty, bohoslužby, divadelní představení, křty dětí, zvířat, knih, CD,DVD..., maturitní plesy, tiskové konference, festivaly, sportovní utkání, firemní a jiné akce, erotické hrátky, akty ... zkrátka cokoliv...:-)